Telefon

0216 496 65 89

Mail

info@hifabasim.com

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 19:00

Magnet Baskı
Magnet baskı, günümüzde birçok firmanın ve sektörün en etkili reklam aracı olmuştur.En etkili reklam materyallerinden birisi olaran Magnet basımı, tek yön reklam ve arkasının mıgnatıslı olması sebebiyle dış mekan, iç mekanda kullanılan bi reklam materyalidir.

1000 Adet Standart Magnet 140 TL (48x68mm)
1000 Adet Özel Kesim Magnet 180 TL (48x68mm)

Müşterinin isteğine göre, oval kesim – özel kesim olarak üretilmektedir. Standart ölçüsü 48×68 mm’dir fakat isteğe göre özel ebat üretimi mevcuttur.Dış yüzeyinde bulunan parlak selefon kaplama ile sudan etkilenmez. Magnet baskılarında genel olarak Amerikan bristol ve kuşe kağıt tercih edilmektedir bunun sebebi ise mukavemet’in daha iyi olmasıdır.

Magnet Çeşitleri

  • Oval Kesim Magnet
  • Özel Kesim Magnet
  • Dereceli Magnet
  • Bloknotlu Magnet
  • Takvimli Magnet

Magnet Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Magnet tasarımı yapılırken öncelikle kullanılan renk profiline dikkat edilmedilir. Baskıda kullanılan profil CMYK olduğu için tasarımda CMYK profil ile yapılmalıdır. Magnet tasarımında yapılan en büyük hata RGB çalışmalarıdır.Magnet tasarımında kullanabileceğiniz programlar genel olarak Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illusrator, Freehand ve vektör tabanlı diğer programlar.

Baskıya Uygun Magnet Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Öncelikle çalıştığınız ölçü ve renk profiline dikkat etmelisiniz daha öncede bahsettiğimiz gibi renk profiliniz kesinlikle CMYK olmalıdır, ölçü ise taşma payları hesap edilerek çalışmalıdır.Tasarımınız renk profi ve taşma paylarına uygun yapıldıktan sonra PDF, CDR, AI, PSD gibi formatlarda yazı tipleri (font) convert yapıldıktan sonra baskıya gönderebilirsiniz.
Convert fontların nesneye çevrilmesine denmektedir, convert yapılmayan tasarımlar baskı sırasında bozulabilir.

Magnet Fiyatları

Magnet fiyatları, müşterinin isteğine göre değişiklik gösterebilmektedir
1000 Adet Standart Magnet 140 TL + KDV’den başlamaktadır.

Magnet Baskı Örnekleri için web sitemize göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir