Telefon

0216 496 65 89

Mail

info@hifabasim.com

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 19:00

Please or Kayıt ol to create posts and topics.

Baskıya Uygun Tasarım Nasıl Hazırlanır ?

Baskıya uygun bir tasarım hazırlamak için öncelikli olarak tasarımı yapacağınız firma ya da olguyla ilgili olarak genel bilgilerin tamamına sahip olmanız gerekmektedir. Bu sayede de firmanız için kaliteli bir deneyim yaşatabileceğiniz olguları sırasıyla yaşatacaksınız. Firmanızda yer alan ürünleri, fiyatları ve referansları gösterebileceğiniz gibi tasarım içinde oluşan renkleri de yansıtmanız gerekmektedir. Tasarımlar içerisinde renk seçimleri ve yazı puntoları en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Bunun da birçok sebebi olduğu gibi, oluşabilecek avantajlı durumu kendi lehine çevirmek isteyen bir fırsatçı için bile eşsiz bir kurumsal görünme çizgisi yaratabilir.

Baskıya Uygun Tasarım Nedir?

Baskıya uygun bir tasarım demek, genel anlamıyla hazırlanan şablonun doğrudan matbaa gittiği taktirde bile bir olumsuzluk olmayacağını garanti etmek üzerine denilen bir deneyimdir. Siz de bu avantajları bir araya getirmek için, baskıya uygun tasarımları doğrudan hazırlayabilecek bir programda çalışmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Katalog baskı örnekleri arasında tercih yaparken olabildiğince uygun çözümleri bir araya getirmeli ve kendiniz için en iyi seçimleri yapmalısınız. Baskıya uygun tasarımlar için en kolay program Corel Draw’dir. Corel Draw yaklaşık on yıldır Adobe ekipleriyle, programlarından biri olarak değerlendirilmeye bırakılmaktadır. Bu program içerisinde tasarımlarınızı hazırlayarak, doğrudan matbaa ’ya götürmeniz mümkün hale gelecektir. Kendi lehinize çevirebileceğiniz bu durumla ilgili olabildiğince mantıklı bir ilerleme kaydetmeniz için uygun tasarım örneklerini bir araya getirmeniz oldukça önemlidir.

Baskıya Hazır Tasarım Örnekleri

Baskıya hazır tasarım örnekleri isteyen bir kişi için sitemizde yer alan örnek şablonlar oldukça kullanışlı olarak sizlerin beğenilerine sunulmuştur. Corel draw gibi programlar ise içlerinde kendi örnek şablonlarını barındırdığı için kullanıcılara kısa sürede arzu ettikleri yere ulaşmalarında fayda sağlamaktadırlar. Avantajlarının her geçen gün arttığı bu programlar sayesinde siz de belkide geleceğinize uygun bir mesleki yatırım bile yapabilmiş olacaksınız. Tasarım kaynaklı baskı problemleri sadece sizin kullandığınız programla ilişkili değildir. El ilanı için düşündüğünüz bir renk paleti sizin maskeniz için doğrudan avantajlı olmayabilir. Bu da sizin tercih ettiğiniz yaşama şekillerini bir araya getirebilmektedir.

Tasarımı Baskıya Göndermeden Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Tasarımı baskıya göndermenden hemen öncesinde bir örnek baskı almak çok önemlidir. Bu sayede program içerisinde oluşabilecek bütün olumsuzlukları baskı daha yayımlanmadan öncesinde görme şansını yakalamış oluyoruz. Bugün size de firmanız için oluşabilecek en avantajlı yatırım araçlarından biri olarak, doğru katalog teslimlerine yönelebilirsiniz.